Shuttle Port Turkey

İstanbul Havaalanı Transfer, Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer, Havalimanı Transfer, Havalimanı VIP Transfer, Havalimanı Vip Karşılama, Turizm Taşımacılığı, Özel Tur Taşımacılığı

Hoşgeldiniz Shuttle Port Turkey

KURUMSAL

Gizlilik Politikası

Müşterilerimizin shuttleportturkey.com sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

 

- shuttleportturkey.com'a üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler kesinlikle Shuttle Port Turkey dışındaki 3. şahıslar ya da firmalarla paylaşılmaz. shuttleportturkey.com, müşterilerine indirimler, kampanyalar ve yenilikler hakkında e-posta gönderebilir. 

 

- shuttleportturkey.com rezervasyon oluşturmada uluslararası standart olan 128/256 bit SSL (Secure Sockets Layer) kullanmaktadır. Bu sayede kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek ilgili bankanın/kurumun sanal posuna (VPOS - Virtual Point Of Sale) gönderilir ve 3. şahıslar tarafından görülmesi engellenir. 

 

- Rezervasyon oluşturmada kullanılan kredi kartı bilgileri sunucularımızda tutulmaz. Rezervasyon oluşturma aşamaları sırasında internet tarayıcınızın (Browser) sağ alt, sağ üst veya sol üst köşesinde bulunan kilit resmi, bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıklandığında şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. shuttleportturkey.com Let's Encrypt güvenlik sertifikası kullanmaktadır. 

 

- shuttleportturkey.com üzerinden yapılan alışverişlerde bilgisayarların ip adresleri güvenlik amacıyla (sahtecilik, çalıntı kredi kartı vb) kaydedilmektedir. 

 

- Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde ilgili bankanın/kurumun sanal pos (VPOS) sistemi provizyon onayı verdikten sonra güvenlik departmanı'yla iletişime geçilerek doğrulama yapılır. Gerekli durumlarda shuttleportturkey.com müşteri temsilcileri kredi kartı sahibini arayarak sipariş teyidi isteyebilir. 

 

- Müşterilerimiz rezervayon oluşturma sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri, çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, SMS ve email gönderimi, satış ve kartlandırma uygulamaları için İstanbul Suhttle Port nezdinde saklanabilir ve kullanılabilir. Müşteri bu bilgileri onaylayarak her türlü ürün ve hizmete ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama amacıya, kredi kartı ve üyelik bilgilendirme, işlem ve uygulamaları için SMS, push notification, müşteri araması, ve email gönderimi için izin vermiş kabul edilir.

 

- Herhangi bir sebep ile Shuttle Port Turkey ile ilgili gelen iletişimi durdurmak istediğinizde SMS ve email kanalları ile kolayca üyelik sisteminden çıkabilirsiniz.

 

- Müşteriler shuttleportturkey.com'da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz yasaların öngördüğü ölçüde derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Shuttle Port Turkeya'a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz