HAVALİMANI TRANSFER

İstanbul’da bulunan Sabiha Gökcen ve İstanbul Hava Alanında transfer hizmeti veren firmamız Mercedes Vito araçlar ile 7 kişiye ulaşan yolcu kapasitesine sahiptir.

Klima ve ısıtma donanımına sahip, wifi’ye bağlanarak İstanbul trafiğinde keyifle yolculuk yapabileceğiniz araçlarımız ile konforlu ve güvenli yolculuk yapabilirsiniz.

Online olarak rezervasyon yapabileceğimiz web sitemiz üzerinden istediğiniz hava limanını ve varış noktanızı seçerek dilediğiniz aracımızdan hizmet alabilirsiniz. Başka sürpriz ödemeler ile karşılaşmaz, VIP yolculuğun ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. 

Sabiha Gökcen Hava limanı ve İstanbul Hava limanı VIP Transfer hizmeti veren Shuttleport Türkiye, 15 yılı aşkın süredir deneyimli kadrosu ile sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Her Mevsim Güvenli Yolculuk

Kış mevsimleri ve yaz mevsimlerine özel donanımlar ile araç bakımlarını yapan Shuttleport Türkiye, sizi doğanın kötü sürprizlerinden korur.  Eğitimli ve tecrübeli şoförleri ile VIP Hizmetin ayrıcalıklarını Shutterport Türkiye ile yaşayabilir hava alanı transfer işlemlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Avantajlı fiyatlarımızı ve araç modellerimizi incelemek için web sitemizin araçlar kategorisine göz atabilirsiniz.