ÖZEL ŞOFÖRLÜ LİMUZİN KİRALAMA

Özel Şoförlü Limuzin Kiralama

İstanbul il sınırlarında veya istanbuldan hareket edecek şekilde Türkiye’nin tüm noktalarına seyahat imkanı sağlayacak limuzin araçlarımızı sizlerin hizmetine tahsis ediyoruz.
Bir gülümsemeyle servis hizmetine çok yakınsınız. VIP taşımacılık sektöründe çığır açan hizmet kalitemizle yolculuklar sizin için keyifli birer anıya dönüşecek. Alanında uzman, eğitimli şoförlerimiz çok profesyonel ve araçlarımız her zaman temiz ve düzenlidir. Hizmetlerimiz çok geniş ve çeşitlidir. VIP limuzin kiralama hizmetimizle havaalanı transferleri, düğünler, mezuniyet, doğum günleri, nişanlar, konserler, spor etkinlikleri, yerel turlar gibi tüm etkinlikler ve durumlar için kaliteli ve şık taşımacılık sağlıyoruz.
Ayrıca çok esneğiz. VIP şoförlü limuzin kiralama hizmetimizle İstanbul il sınırlarında veya İstanbul'dan hareket edecek şekilde Türkiye’nin tüm noktalarına seyahat imkanı sağlayacak limuzin araçlarımızı sizlerin hizmetine tahsis ediyoruz.
Kusursuz Yolculuğa Hazır Mısınız?
Sunduğumuz eşsiz hizmetlerle ihtiyaçlarınızı ihtiyaç duyduğunuz şekilde karşılarız. Prestijli otomobil markalarında üstün konfor ve lüks, son derece profesyonel ve kibar sürücüler ve tatilinizde ihtiyaçlarınızı karşılayan personel ile en üst düzeyde hizmet veririz. Bizimle mükemmelliği benimseyebilirsiniz. İstanbul Havalimanı sürücülü limuzin kiralama hizmetimizle sadece havaalanında değil, diğer ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.
İş, eğlence ve medya alanında en seçkinler için lüks limuzin ve şoför hizmetleri sunmaktayız. Her küçük ayrıntıya titizlikle dikkat ederek, yalnızca dünyanın her yerinden en zorlu müşterilere hizmet edebiliriz.
Limuzin hizmetlerimiz çok çeşitli özel lüks araç yelpazesini aşıyor. Özenle seçilmiş bireylerden oluşan yüksek eğitimli şirket ekibi, rahatınızı, güvenliğinizi ve nihai takdirinizi sağlamak için her projeyi ustaca idare eder ve ustaca yönetir. Verdiğimiz hizmetlerin sınırını belirleyen yalnızca sizin gereksinimlerinizdir.
Transferler ve Kullanılabilirlik
Havaalanına veya tren istasyonuna varır ulaşmaz, valizlerinizi almanız için bir sürücü sizi bekliyor olacak. Sabiha Gökçen limuzin kiralama hizmetimizle gideceğiniz yere kadar limuzinde konforu yaşayacaksınız. Araçları saatten birkaç güne kadar istediğiniz şekilde rezerve edebilirsiniz.
Gecelerinize veya alışveriş günlerinize limuzin veya lüks bir arabada rahatınız için mükemmel bir çözüm olacak. Sürücü her zaman yanınızda olacak ve ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olacak. Bekleme süresinin olmadığı kusursuz bir hizmet sunan firmamız özel etkinliklerde de yanınızdadır.
Düğünler ve Özel Etkinlikler
Havaalanı transferlerinde kalkışınızı kaçırmaktan endişe duymayacağınızı bilerek sizi rahatça uçağınıza götüreceğiz. Ayrıca döndüğünüzde sıcak bir gülümsemeyle orada olacağız. Düğünlerde güler yüzlü sürücüler, özel gününüzde kendinizi özel ve konforlu hissetmenizi sağlar.
Araçlarımız tertemiz ve temiz durumda olacak, beyaz kurdeleler, tül ve tabii ki ücretsiz bir şişe şampanya, limonata ve suyla giydirilecektir. Düğün için limuzin kiralama hizmetimizle konser, spor etkinlikleri veya kendinize stil katmak istediğiniz herhangi bir yerdeki özel etkinliklere güvenli bir şekilde ulaştırmasına izin verin.
Firmamız sergiler, bir düğün veya özel bir parti gibi eşsiz etkinliklerinizde lojistik ile ilgilenmek için mükemmel bir çözümdür. Özel gün limuzin kiralama hizmetimizle siz organizasyonun geri kalanına odaklanırken, etkinliğinizle bağlantılı tüm seyahatler için limuzinleriniz ve lüks araçlarınızla konuklarınızla ilgilenmekten memnuniyet duyarız.