ÖZEL TUR TAŞIMACILIĞI

Özel Tur Taşımacılığı

İstanbul’da bulunan havalimanları olan İstanbul Havalimanı ve Sabiha gökçen Havalimanından sizleri varmak istediğiniz noktaya hızlı, güvenli ve uygun fiyatlar ile ulaştırıyoruz.
İstanbul, tarihi özellikleri bakımından birçok yönden dünyanın diğer şehirlerine göre büyük bir yelpazeye sahip. Tarihsel özelliklerinin yanı sıra doğal bir boğaza da sahip olması ve iki kıtayı birbirine bağlayan bir özelliğe sahip olması İstanbul'a olan ilgiyi artırıyor. Bu nedenle gerek yerli gerek yabancı turistlerin İstanbul'da bulundukları süre içerisinde bu güzel kentin hem tarihi hem de doğal güzelliklerini yakından görmek istemesi oldukça doğal bir konu olarak dikkat çekiyor.
Firmamız, İstanbul'a gelen misafirlerimize İstanbul havalimanı tur programı kapsamında tur programı hazırlayarak İstanbul'u belli bir program dahilinde gezmelerine olanak sağlıyor. Misafirlerimiz için özel İstanbul turları misafirlerimizin ilgi alanlarına göre farklı paketlerden oluşabiliyor.
Konusunda Uzman Rehberlerimiz ile Keyifli İstanbul Turları
Turizm Bakanlığı tarafından kokartlı olan rehberlerimiz eşliğinde yürütülen İstanbul tarihi yer gezileri, İstanbul ile ilgili merak edilen tüm konularda bilgi sahibi olunmasını sağlıyor. Özellikle tarihi özellikler göz önüne alındığında birçok ülkenin başkenti ve önemli bir şehri olan İstanbul için farklı dönemlerdeki özellikler günümüze kadar kalan maddi tarihi kalıntılar ile rehberler tarafından misafirlerimize anlatılıyor.
Misafirlerimiz için planladığımız İstanbul rehberli tur hizmetlerimizin belli bir plan ve program dahilinde yerine getirilmesi zaman yönetiminin profesyonel bir şekilde işlenmesi adına oldukça önemli. Firmamızın sunmuş olduğu rehber hizmetlerinin yanı sıra konaklama hizmetlerini de İstanbul havalimanı tur programı içerisinde yer almasını sağlaması tam kapasiteli bir özel İstanbul turları adına oldukça önemlidir.
İstanbul Tur Programlarının İçerikleri Nedir?
Gerek yerli gerek ise yabancı misafirlerimiz için İstanbul tarihi yer gezileri için tur programımız sabah 08.00'de başlıyor. Sunmuş olduğumuz İstanbul rehberli tur hizmetlerimiz yaz aylarında akşam 20.00'da, kış aylarında ise 17.00'da misafirlerimizi konakladıkları otellere teslim ederek sonlanıyor. Tur programımız içerisinde tarihi ve turistik ören yerlerinin yanı sıra misafirlerimizin alkış veriş yapması ve kendileri için önemli yerlerin fotoğraflarını çekmesi için belirli zaman veriyoruz.
Tur programı içerisinde yer alan sabah kahvaltısı ve öğlen yemekleri ile ilgili programlar ile de misafirlerimizin tüm temel ihtiyaçları düşünülüyor. İstanbul'un hem tarihi ve kültürel hem de doğal özellikler ile çevrili olması birbirinden farklı tur programlarının hazırlanmasını sağlıyor.
İstanbul Turlarından Nasıl Yararlanılır?
İstanbul turlarından yararlanabilmek için misafirlerimizin hava limanlarında bulunan ofislerimize bizzat başvuru yaparak ya da internet sitemize giriş yaparak bu imkanlarımızdan yararlanabiliyorlar. İnternet üzerinden yapılacak olan işlemlerde güvenli bir şekilde ödeme işlemleri yapılıyor. İnternet sitemizde yer alan tarih aralıklarından herhangi birini tercih ederek belirlenen tarihte belirtilen noktalarda hazır olunması ile birlikte İstanbul rehberli tur hizmetlerimiz başlamış oluyor.
İstanbul turlarında belli bir hareket noktası ve bitiş noktası belirlenerek bu hareket ve bitiş noktalarına göre tur programı yönlendiriliyor. Tur esnasında hem İstanbul hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak hem de İstanbul'un doğal güzelliklerine şahit olma imkanlarından yararlanılıyor.