İSTANBUL HAVALİMANI TRANSFER

İstanbul hava limanı 29 Ekim 2018 yılından itibaren İstanbul Avrupa yakasında bulunan hava alanıdır.

2 Terminalı ve birbirinden bağımsız 6 pisti bulunan hava limanı dünyanın en büyük hava alanlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. İstanbul yeşilyurtta bulunan İstanbul hava alanına metro dahil bir çok ulaşım imkanı bulunmasına karşın İstanbulun merkezi ilçelerine olan uzaklığı sebebi ile genellikle özel taşıtlar ile ulaşım sağlanmaktadır.

Shuttleport Türkiye, İstanbul havaalanında VIP transfer hizmeti veren seçkin bir firmadır.

Mercedes Vitro araçlar ile, 7 kişiye ulaşan yolcu kapasitesi sunar ve misafirlerine keyifli ve konforlu ulaşım imkanı sağlar.

 İstanbul Hava Alanından VIP Transfer Hizmeti

Shuttleport Türkiye, 7/24 VIP transfer imkanı sunar, uçağınızın iniş saati kaç olursa olsun rezervasyon saatinizde İstanbul hava alanında özel şoförü ile sizi karşılamak için bekliyor olacaktır.Uçağınızın rötar yapması ve iniş saatinizin gecikmesi durumlarında rezervasyonunuz iptal olmaz ve şoförümüz  sizi karşılamak için hazır bekler.

Uluslararası Yolculuklarda Güvenli Transfer İmkanı

Uluslararası yolculuk yapan misafirlerimiz, İstanbul hava limanına iniş yaptıklarında bakımları yapılmış ve mevsim koşullarına göre donatılmış Mercedes Vitro araçlarımız ve alanında tecrübeli şoförlerimiz keyifli ve güvenli bir yolculuk sürerler. İstanbul hava alanı vip transfer hizmetinden faydalanmak için ana sayfamızda bulunan rezervasyon alanından istediğiniz aracı seçebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.