SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI TRANSFER

Sabiha Gökcen Hava limanı 2001 yılından beri İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren uluslararası bir hava limanıdır. İstanbul’u ziyaret eden yerli ve yabancı turistler Anadolu yakası inişli uçuşlarında Sabiha Gökcen hava limanını kullanırlar.

İsmini, Türkiye’nin ilk kadın pilotu ve aynı zamanda dünyanın ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçen’den almıştır. Sabiha Gökcen hava limanı İstanbul’un Kurtköy ilçesinde bulunmaktadır ve İstanbul’un farklı bölgelerine toplu taşıma ile ulaşım mümkündür

Sabiha Gökcen’den Mercedes Vito ile Transfer

Shuttleport Türkiye ekibi, Mercedes Vito marka araçlar ile sizi Sabiha Gökcen havaalanından özel şoför ile karşılar ve ulaşmak istediğiniz varış noktasına konfor ve güvenle ulaştırır.

7 kişilik konforlu VIP araçlar içerisinde varış noktasına kadar konforla, İstanbul’un karmaşık trafiği içerisinde kaybolmadan yolculuk yapabilirsiniz.

Shuttleport Türkiye 7/24 Hizmetinizde

Günün hangi saatinde uçağınız Sabiha Gökcen hava alanına iniş yaparsa yapsın, Shuttle Port Türkiye ekibi seçtiğiniz araç ve özel şoför ile birlikte sizi bekler ve İstanbula adım attığınız andan varış noktanıza kadar keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlar.

Mevsim Koşullarına Uygun Araçlar

Türkiye, 1 yıl içerisinde 4 mevsimin de yaşandığı bir coğrafyaya sahiptir. Kimi zaman yoğun kar, kimi zaman bunaltıcı sıcaklar görülebilmektedir. Sabiha Gökcen Hava Limanı, bulunduğu konum itibari ile sabahın erken saatlerinde sis bulutları ile sizi karşılayabilmektedir. Bu gibi durumlarda Shuttleport Türkiye’nin tecrübeli şoförleri Sabiha Gökcen Transfer araçları ile sizi güvenle taşır.