Yolcu Karşılama ve Yolcu Vedası

Turizm sektörü, şoförlü araç kiralama hizmetlerimizin sunduğu uygun çözümlerden yararlanabilir. Havalimanında VIP karşılama ve uğurlama hizmetinin yanı sıra varışınızı kutlamak için özel bir tören sunuyoruz.

Uçaktan iner inmez, şoförlü bu üst düzey otomobillerden birinde istediğiniz yere rahatlatıcı bir yolculuk yapabilirsiniz. Hızlı, risksiz ve uygun fiyat kategorisinde ulaşım imkanı sunan işletmemiz ile gerek İstanbul'dan gerekse Sabiha Gökçen Havalimanları'ndan seyahat etmeniz gereken yere tam güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Havalimanı karşılama hizmetleri söz konusu olduğunda, profesyoneller tarafından sağlanan hizmetleri tercih ediyoruz. Uçağın inişine hazırlık için kapıda bekleyen çalışanlarımız artık çıkışta bekliyor. Uçağın havaalanına ne zaman döneceği önemli değil. Uçağın ne zaman ineceğini belirlemekten siz sorumlusunuz. Herhangi bir zorlukla karşı karşıya kaldıklarında, sürücülerimiz her zaman mümkün olan her yerde hızlı düzeltmeleri tercih eder. Bu onların zamanında havaalanında olmalarını sağlar.

Sevdikleriniz organizasyonumuz tarafından en sıcak şekilde karşılanacak ve aynı şekilde uğurlanacaktır. İstanbul Havalimanı'nda yolcu veda programı kapsamında, bulunduğunuz yerden alındıktan sonra özel lüks bir araçla havalimanına taşınan misafirinizle vedalaştık. Profesyonel ve turistik alanlarda, önemli misafirlerinizi sizin için havalimanına ve havaalanından taşımaya özen gösteriyoruz.

Şehir içi ulaşımda yol yorgunluğunun etkilerinden korunmak için lüks araçların kullanımı en etkili yöntemdir. Hassas bir şekilde tasarlanmış süspansiyon sistemi, araç hareket halindeyken herhangi bir titreşime neden olmaz. Ayrıca, çevredeki olumsuz yönleri gizlemek için tasarlanmış bu lüks araçlarla sürüş daha keyifli hale geliyor. İstanbul havalimanı ulaşım hizmeti kategorisine gelince, tam ehliyetli ekibimiz her an kiralamak için her zaman yanınızda. Online rezervasyon sistemi ile sürücüler, minibüs, sedan, hatchback ve otomobilleri vito tarzında kiralayabiliyor. Tüm filomuz bu kategori için özel olarak üretilmiş araçlardan oluşmaktadır.

Bu kategoride fiyatlandırma, aracın özelliklerine ve kat edilmesi gereken mesafeye göre değişmektedir. İşletmelerin ödemelerini nakit veya taksitli yapma arasında seçim yapmalarını sağlayarak bize ödemelerini kolaylaştırıyoruz. Birbirinden farklı uygun fiyat alternatifleri ile hayatınızın yolculuğuna hazır olun.