ÖZEL ŞÖFORLÜ ARAÇ

İster İstanbul'dan ister belirli bir il sınırları içinde kalın, Türkiye'nin herhangi bir yerine gitmenizi mümkün kılacak özel araçlarımızı şoförlü olarak kiralıyoruz. Şoförlerimizin işlettikleri araçlarda seyahatinizde size eşlik etmelerini sağlayan hizmetler sunuyoruz.

 

Havalimanlarına iç hat veya dış hat uçuşlarıyla gelen misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerde araç kiralama öncelikler listesinin başında gelmektedir. Araç kiralama hizmetlerimizde birbirinden farklı seçenekler mevcuttur. Bu özelliklerin başında ziyaretçilere araç tahsisi sunmanın yanı sıra araç kiralamak isteyen misafirlerimiz için şoförlü araç kiralama hizmeti de vermekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz VIP araç kiralama hizmetleri ile Türkiye'nin İstanbul il sınırları içinde veya İstanbul sınırları içerisinde bulunan tüm bölgelerine şoförlü araç kiralama hizmeti verebilmekteyiz.

 

Şoförlü Araç Kiralama Olanaklarımızın Detaylı Açıklamaları

İşletmemiz, İstanbul havalimanları için şoförlü hizmetler de dahil olmak üzere İstanbul havalimanında otomobil kiralama hizmetleri sunmaktadır. Ülkemizin coğrafyasına aşina, kültürel ve turistik alanlarda bilgili şoförlerimiz ile İstanbul içi ve İstanbul dışı olmak üzere ülkemizin her bölgesine hizmet vermekteyiz. Şoförlü araç kiralama hizmetlerimiz hem İstanbul hem de İstanbul dışında mevcuttur. Görev başında olan şoförlerimiz, sadece normal sorumlulukları çerçevesinde değil, yol arkadaşı olarak da kusursuz hizmet vermektedir.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı içerisinde bulunan ofisimizden Sabiha Gökçen şoförlü araç kiralama hizmeti verilmektedir. Bu hizmetler, yerli ve yabancı müşterilerimiz için özel şoförlü VIP araç kiralama hizmetlerini içermektedir.

 

Araçlarımız, bilgili ve güler yüzlü şoförlerimiz tarafından misafirlerimizin kullanımına sunulmadan önce kapsamlı bir şekilde kontrol edilmekte ve bakımları yapılmaktadır. Şoförlü araç kiralamanın diğer pek çok avantajına ek olarak en önemli avantajı, ziyaretçilerimizin gitmek istedikleri yere güvenli ve hızlı bir şekilde gitmelerini, üst düzey konfor için bol seçeneklerle sunmasıdır. , ve hiçbir şeye müdahale etmeden.

 

Vip Araç Kiralama Fiyatları

Araçlarımızın VIP deneyimi şeklinde kiralanması, çeşitli farklı fiyat katmanları şeklinde misafirlerimize sunulmaktadır. Fiyat katmanları çeşitli özelliklere göre farklılık gösterir. Araç kiralama söz konusu olduğunda şoförlü araç kiralama ile şoförsüz araç kiralama arasında araç kiralamada fiyat farkı bulunmaktadır.

 

En az bir haftalık kiralamalarımız mevcuttur. Üç günden daha kısa süreler için kiralama pazarında iş yapmıyoruz. Araç kiralama ile ilgili süreçlerde bir aracın kiralandığı süre, kiralama maliyetini etkiler. Araçlarımızın bakımlı ve konforlu olması ve ziyaretçilerimize sorunsuz hizmet anlayışıyla yaklaşmamız işimizin tercih edilmesinin sebepleri arasındadır.

 

Araba Kiralama hakkında nasıl gidebilirim?

İşletmemizden şoförlü veya şoförsüz araç kiralamak isteyen müşterilerimiz, havalimanlarında bulunan ofislerimize başvuruda bulunarak veya web sitemize giriş yaparak ve araç kiralama talimatlarını takip ederek araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirler. Web sitemizde. Bu seçeneklerin her ikisi de müşterilerimiz için mevcuttur.

 

Müşterilerimiz şoförlü araç kiralama hizmetlerimizden faydalanabilmekte, ancak bu hizmetlerden sınırlı bir süre için faydalanabilmektedirler. Ancak hizmet almaya başladıktan sonra bu sürenin uzatılmasını talep etme imkanları bulunmaktadır. Bu nedenle işimiz, sürenin ne kadar uzatılacağını öğrenebilmemiz ve müşterilerimiz sunduğumuz yüksek kaliteli hizmetleri almaya devam edebilmemiz için çağrılmaktadır. Aracın teslim edildiği gün, sürenin uzaması nedeniyle tahakkuk eden ek ücreti ödemeniz gerekecektir.