ÖZEL TURLAR İÇİN ULAŞIM

Sizi İstanbul'un havalimanları olan İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan belirttiğiniz lokasyona zamanında ulaştırırken, güvenliğinizi sağlar ve size rekabetçi fiyatlar sunarız.

 

Dünyadaki diğer şehirlerle karşılaştırıldığında, İstanbul'un tarihi cazibe merkezleri çeşitli şekillerde daha geniş ve derin bir zemini kapsıyor. İstanbul'un hem doğal bir boğaza hem de iki kıtayı birbirine bağlayan bir özelliğe sahip olması, kentin zaten önemli bir turistik cazibe merkezi olmasına katkıda bulunuyor. Bu nedenle, Türkiye dahil dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin İstanbul'dayken şehrin hem doğal hem de tarihi güzelliklerini yakından görmek istemeleri sürpriz olmamalı.

 

İstanbul havalimanı tur programı kapsamında firmamız İstanbul'a seyahat edecek olan müşterilerimiz için tur programı hazırlamaktadır. Bu tur programı müşterilerimize önceden belirlenmiş bir güzergaha bağlı kalarak İstanbul'u görme fırsatı verir. Müşterilerimize sunduğumuz özel İstanbul gezileri, özel ilgi alanlarına göre çeşitli güzergahlar içerecek şekilde özelleştirilebilir.

 

Bilgili Tur Rehberlerimizle İstanbul'da Keyifli Turlar

Turizm Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş profesyonel rehberler tarafından gerçekleştirilen İstanbul'un tarihi alan turları, İstanbul'a dair çok çeşitli ilgi çekici konularda bilgi vermektedir. Birçok ülkenin başkenti ve önemli bir şehri olan İstanbul'un özellikleri, günümüze ulaşan somut tarihi kalıntılardan yararlanılarak rehberler tarafından misafirlerimize anlatılmaktadır. Bu, özellikle şehrin tarihi yönleri dikkate alındığında önemlidir.

 

Müşterilerimiz için düzenlediğimiz İstanbul rehberli tur hizmetlerimizin belirli bir plan ve program çerçevesinde başarıyla tamamlanması, zaman yönetiminin profesyonel olarak işlenmesi için son derece önemlidir. Tam kapasite özel bir İstanbul gezisi için firmamızın verdiği rehberlik hizmetlerine ek olarak otel hizmetlerinin programa dahil edildiğinden emin olunması çok önemlidir. İstanbul havalimanı tur programı, yolculuğun başladığı ve bittiği yerdir.

 

İstanbul'un tur programları ve güzergahlarında tam olarak neler var?

İstanbul tur programımız sabah saat 8:00'de tarihi mekan ziyaretleri ile başlamakta olup, hem Türkiye içinden hem de yurt dışından ziyaretçilere açıktır. İstanbul'da misafirlerimize sunduğumuz rehberli tur hizmetimiz yaz aylarında akşam saat 20:00'de, kış aylarında ise 17:00'de müşterilerimizin konakladıkları otellere geri teslim edilmeleri ile sonuçlanmaktadır. . Turumuz için programa dahil olan tarihi yerler ve turistik mekanlara ek olarak, misafirlerimize önemli yerleri alkışlamaları ve fotoğraf çekmeleri için belirli bir süre ayırıyoruz.

 

Tur için güzergahı geliştirirken, konukların kahvaltı ve öğle yemeği sağlamak da dahil olmak üzere tüm temel gereksinimlerini dikkate aldıklarından emin olduk. Doğal cazibe merkezlerinin yanı sıra hem tarihi hem de kültürel simge yapılarla çevrili olduğu için İstanbul, turistler için çeşitli güzergahlar oluşturmaya elverişlidir.

 

Bir İstanbul Turunda Zamanınızı Nasıl En İyi Şekilde Kullanabilirsiniz?

Misafirlerimiz, sunduğumuz İstanbul tur alternatiflerinden yararlanmak için İstanbul'un havalimanlarından birinde bulunan ofislerimizden birine şahsen veya web sitemize girerek başvuru yapma seçeneğine sahiptir. Online işlemler güvenli bir ortamda gerçekleştirilir. İstanbul'da rehberli tur hizmetlerimizin başlangıcı, web sitemizde sunulan tarih aralıklarından herhangi biri seçilerek ve belirtilen tarihte belirtilen noktalarda hazırlanarak başlatılabilir.

 

İstanbul turları her zaman önceden belirlenmiş noktalarda başlar ve biter ve turun güzergahı bu başlama ve durma noktalarına göre tasarlanır. Tur boyunca katılımcılar, İstanbul hakkında derinlemesine bilgi edinme ve şehrin birçok çarpıcı doğal özelliğini gözlemleme fırsatına sahip olacaklar.