Havaalanından Transfer

Sizi İstanbul'un havalimanları olan İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan belirttiğiniz lokasyona zamanında ulaştırırken, güvenliğinizi sağlıyor ve size uygun fiyatlar sunuyoruz.

Türkiye'ye tatil için gelen çok sayıda turist İstanbul havalimanına indiğinde, firmamız onların tercih ettikleri yerlere hem güvenli hem de konforlu bir şekilde transferini sağlamaktadır. Sizleri seçtiğiniz yerlere zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Tatil programlarınızı ve hazırlıklarınızı tamamlayın gerisini bize bırakın.

Müşterilerimiz Sabiha Gökçen havalimanı transfer hizmetleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na geldiklerinde, bünyemizde bulunan diğer müşterilerimize sunulan transfer hizmetleri ile aynı şekilde hizmet verilmektedir. Çoğu durumda, müşterilerimiz havalimanına geldiklerinde yapmak istedikleri ilk şey, kaldıkları otele check-in yapmaktır. Bu nedenle misafirlerimizin havalimanından ayrılır ayrılmaz hem hızlı hem de güvenli servis hizmeti sunarak otellerine en kısa sürede giriş yapabilmelerini sağlıyoruz.

Havalimanı ve oteller arasında transfer hizmeti vermenin yanı sıra İstanbul genelinde birçok tarihi semte transfer hizmeti sunmaktayız. Havalimanından Sultanahmet'e transfer hizmeti sunduğumuz için, özellikle İstanbul'un merkezi bölgelerinden biri olan Sultanahmet semtinde, müşterilerimizin Sultanahmet'e herhangi bir zorluk veya rahatsızlık duymadan ulaşabilmelerini sağlıyoruz.

Firmamızın sunduğu transfer hizmetlerinden ister internet üzerinden ister havalimanlarında bulunan ofislerimize başvurarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu seçeneklerin ikisi de mevcuttur. İnternet üzerinden rezervasyon yaptırırsanız, rezervasyonunuzu yaparken belirttiğiniz tarihlerde belirtilen saatte havaalanında hazır olmanız şartıyla otelinize veya dilediğiniz başka bir destinasyona transfer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Sağladığımız havalimanı shuttle hizmeti, sunduğumuz transfer hizmetlerinin bir diğer önemli bileşenidir. İşletmemiz için her zaman çalışanlarımız tarafından sağlanan kişisel transfer hizmetleri sunmak esastır. Transfer hizmetlerimiz, gidilecek yerleri yakından tanıyan bilgili personelimiz tarafından profesyonel ve saygılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamızın konforlu araçları da yolculuğun keyifli bir deneyime dönüşmesine katkı sağlamaktadır.
Havalimanı transfer hizmetimiz için ücretlendirdiğimiz ücretler bölgeye ve müşterilerimizin hizmeti sunmamız için talep ettiği süreye göre değişmektedir. Bu nedenle, transfer hizmetleri fiyatları her bir müşterinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde özelleştirilebilir. Sonuç olarak misafirlerimiz, bireysel ihtiyaçlarına en uygun transfer alternatiflerini seçerek hizmetlerimizin yüksek kalitesinden faydalanabilmektedir.

Transfer hizmetlerimiz, ihtiyacınıza bağlı olarak sizi havaalanından istediğiniz yere veya tercih ederseniz, istediğiniz varış noktasından havaalanına geri götürebilir. Talep üzerine tek yön için transfer hizmetleri de düzenlenebilir.
Uçakla uçarken, en önemli zorluk, sıkışık şehirlerde gezinmektir. Bu kategoride toplu taşıma araçları ve taksiler ile araç kiralama ve transfer hizmeti alternatifleri en çok tercih edilen ulaşım türleri arasında yer alıyor.