Sabiha Gökçen Havalimanı Transferi

İstediğiniz adresten istediğiniz adrese konforlu yolculuk taşımak için bizi aramanız yeterlidir. İstediğiniz lüks araç seçeneğini kiralayabilirsiniz. Havalimanına inen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayan transfer şirketimiz, şoförlü araç kiralama hizmetinde profesyonel yöntemleri tercih etmektedir. Sabiha Gökçen havalimanı transferi hizmetleri konusunda havalimanında bulunan büromuzdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Shuttle Port irtibat büromuz 7/24 hizmet vermektedir. Araçlarımızın sanayi bakımı, vergileri ve sigortası firmamız tarafından karşılanıyor. Trafik cezaları, park sorunu ve diğer masraflar da bize ait. Müşterimiz sadece kira ücreti ödüyor.

Güvenli ve Lüks Araçlarımız 7/24 Hizmetinizde

Özel iç dizaynı ile sıradan araçlara göre lüks özelliklere sahip vip tarzı araçlar, yolculuğu keyfe dönüştürüyor. Şoförlü araç kiralama hizmeti olarak isimlendirilen Sabiha Gökçen Havalimanı Shuttle transfer hizmeti, trafik keşmekeşi ile uğraşmadan konforlu yolculuk imkanı sunmaktadır.

Son model, konforlu ve ful özelliklere sahip bu araçlar günün her saatinde misafirlerinizi havalimanından alıyor. Misafirlerinizi en iyi şekilde karşıladıktan sonra istediğiniz adrese kısa sürede ulaştırıyor. Adresten adrese şoförlü transfer hizmeti sunan Sabiha Gökçen Vıp Taksi, uçağın iniş saatinden önce giriş bölümünde hazır beklemektedir.

Misafir karşılama işlemlerinde aksaklık meydana geldiği zaman sizinle irtibata geçiyoruz. Anlık çözüm seçenekleriyle çıkabilecek sorunlar çözüme kavuşturuluyor. Deneyimli elemanlarımız, bu konuda çıkabilecek aksaklıklar konusunda oldukça tecrübelidir.

Dört Mevsim Transfer Hizmeti Sunuyoruz

Kötü hava koşullarında araç kullanımı işlemlerinde profesyonel olan şoförler, güvenli taşıma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sisli havalarda, karlı havalarda ve soğuk günlerde araç kullanımı konusunda deneyimli şoförler, SRC ve psikoteknik belgelerine sahiptir.

Turist kafilesi karşılama işlemlerinin yanı sıra özel şehir turu düzenleyen firmamız, misafirlerinizi en iyi şekilde karşılıyor. İş dünyasında prestijinizi artıracak misafir karşılama hizmeti, deneyimli İstanbul saw havalimanı ulaşım ekibimiz tarafından gerçekleşmektedir. Şehir içi, şehirler arası ve kırsal kesimde araç kullanımı konusunda uzman şoförler, gerekli nezaket kuralları konusunda eğitimlidir.

Değerli Dostlarınızı ve Misafirlerinizi En İyi Şekilde Karşılıyoruz

Lüks konforlu ve aynı zamanda göz kamaştırıcı özelliklere sahip araçlarımız özel hazırlanmıştır. İç döşemesi özel olan bu araçlar oldukça lükstür. Vip transfer aracımız, uber tarzı iç dizayn özelliklerine sahiptir. Transfer hizmeti için istediğiniz aracı kolaylıkla kiralayabilirsiniz.

Araçların bakımı, vergisi, sigortası ve trafik cezaları firmaya aittir. Kiralayan kişi sadece Sahiba Gökçen Vip Transfer ücreti ödemektedir. Klimalı ve ısıtmalı araçlarımız yol yorgunluğu oluşturmayan profesyonel tasarımlardır. İş dünyasında ve turizm dünyasında özel karşılama merasimi için bizi tercih edebilirsiniz. Adresten adrese taşıma işleminin yanı sıra şehir turu hizmeti de talep edilebilir.

Havalimanı transfer hizmetinde uçağın iniş saatinden önce transfer aracımız çıkışta hazır beklemektedir. Misafirinizi karşılayan şoförlerimiz pankartla karşılama hizmeti sunmaktadır. Çıkabilecek aksilikler telefonla çözüme kavuşturulmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı paylaşımlı servis imkanına sahip şirketimiz, 7/24 araç temin edebilmektedir.