İstanbul Havalimanı Transfer

Transfer hizmeti kategorisinde çözüm odaklı hareket eden ekibimiz, bu sektörde güncel gelişmeleri takip etmektedir. Bu gelişmelerden biri olan Atatürk Havalimanının kapatılması, firmamızın programında etkili rol oynamıştır. Bu havalimanı ile ilgili transfer hizmeti İstanbul havalimanından gerçekleşiyor. İstanbul havalimanı transfer hizmetimiz, bu kategoride profesyonel çözüm seçenekleri sunuyor. Bu hizmette de lüks, konforlu ve bakımlı araç filomuz tercih ediliyor.

İstanbul Havalimanı Açıldı

Toplu taşıma veya ferdi taşıma kategorisinde özel tasarlanan lüks araçlarımız, transfer hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. İstanbul  havalimanı servisi kategorisinde tercih edilen konforlu araçlarımız hizmet kalitesini güncellemeye devam ediyor.

Turist kafilesi için ve toplu taşıma işlemleri için tercih ettiğimiz özel İstanbul airport vıp vito transfer araç seçeneklerimiz, özel tasarımdır. Bu araçların temizliği, sanayi bakımı, muayenesi, sigortası ve zorunlu vergisi firmamıza aittir. Ayrıca araç kullanımından şoförlerimiz sorumludur. Siz sadece yolculuğun keyfini çıkarıyorsunuz.

Lüks Vito Araç Filomuz Emrinizde

Özel hazırlanan vıp tarzı araçlarımız, konfor özelliği bakımından birinci sınıf özelliklere sahiptir. Tv, internet, buzdolabı, karşılıklı koltuklar, masa, klima, ısıtma ve özel ışıklandırma, vıp tarzı vito araç filomuzun genel karakterini oluşturmaktadır. Yeni havalimanı transfer hizmetleri kategorisinde tercih ettiğimiz bu araçlar, güvenli yolculuk için özel tasarlanmıştır.

Firmamız, güvenli yolculuk için bütün imkanlarını seferber etmiştir. Şoför ve araç kategorisi bu aşamada dikkatli bir şekilde tercih edilmiştir. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli olan şoför kadromuz, şehir içi ve şehirler arası trafik konusunda deneyimlidir. Trafik yoğunluğu, en güvenli yollar ve geçiş noktaları konusunda uzmandır. Kötü hava koşullarında güvenli araç kullanımı konusunda elemanlarımıza güvenebilirsiniz.

Profesoynel ve Deneyimli Ekibimiz İş Başında

Karşılama hizmeti kategorisinde misafirlerinizi ve değerli dostlarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Şoförlerimiz karşılama hizmetinde pankart yöntemini tercih etmektedir. Nezaket ve görgü kuralları konusunda özel eğitimli şoförlerimiz misafirlerinizi istediğiniz adrese kısa sürede ulaştırmaktadır.

Turist kafilesi karşılama hizmetinde yabancı dil problemi yaşamayan elemanlarımız prestijiniz için en uygun karşılama hizmeti sunmaktadır. Özel toplu taşıma araçlarımız ful artı ful özelliklere sahip özel tasarımlardır.

Yılların tecrübesine sahip şoför elemanlarımız, SRC ve psikoteknik belgelerine sahiptir. Firmamız transfer hizmeti kategorisinde gerekli belgelere sahiptir. Uber taşıma hizmetinin yasaklanması ile birlikte, firmamız bu sektörde meydana gelen boşluğu doldurmuştur. Adresten adrese ve havalimanından adrese taşıma işlemlerinde çözüm odaklı hareket ediyoruz.

Pratik Rezervasyon Seçenekleri;

Turizm dünyasında özel tur hizmeti sunan firmamız, rezervasyon işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır. Online rezervasyon hizmetiyle istediğiniz zaman istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Şoförlü araç kiralama kategorisinde özel araç filosuyla çözüm üreten firmamız, ödeme işlemlerinde de kolaylık sağlıyor. Kredi kartı ve peşin ödeme seçenekleriyle lüks araçlarımızı kiralayabilirsiniz.

Havalimanı transfer hizmetimizde uçağın iniş saati belirleyici rol oynamaktadır. Uçağınız kaçta indiği önemli değildir. Firmamız istediğiniz zaman transfer hizmetini gerçekleştirmektedir.